Ігор Артюшенко: Держава системно протидіє російській агресії і пропаганді

Народний депутат обговорив актуальні події в ефірі 4 каналу.

Серед тем, які підняли в ході програми «44 хвилини», було затримання СБУ директора інформаційного агентства «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського. Журналіста підозрюють у державній зраді. Як заявив заступник голови СБУ Віктор Кононенко, Вишинський проводив в Україні підривні інформаційні акції, за що отримував гроші від Росії.

Ігор Артюшенко наголосив, що викриття директора є частиною системної роботи з протидії російської агресії.

Ні для кого не секрет, що проти нас вчиняється гібридна агресія. Це не тільки танки і військові, це і економічні впливи, і інформаційні, і ідеологічні. Триває гібридна війна зі всіма витікаючими наслідками і цим наслідкам наша державна повинна протидіяти.
Наприклад, рік тому по ряду областей також були затримані і журналісти, і особи, які керували голосуваннями в облраді. Ці люди організовували акцію на підтримку особливого статусу – економічного чи екологічного. СБУ викрила цих осіб і більше така робота не проводилася. Так само проводилися обшуки і висувалися обвинувачення щодо журналістів виключно проросійського ресурсу «Страна.ua».

Я вважаю, що з боку України відбувається системна робота протидії, а з боку країни агресора так само проводиться системна робота щодо агресії, – сказав парламентар.

Ще однією актуальною темою є формування нової Центральної виборчої комісії. В кінці квітня посли країн «Великої сімки» закликали народних депутатів України якомога швидше і з додержанням політичною збалансованості сформувати оновлений склад ЦВК.

Ігор Артюшенко заявив, що формування нової комісії є необхідним рішенням.

–  Вважаю, що нам потрібна повна заміна ЦВК. Наразі продовжуються різноматітні політичні перемовини щодо можливості голосування – чи виносити в зал рішення, чи набереться за нього необхідні 226 голосів, бо в разі, якщо ні – це буде витрачений час для всіх.

Є частина депутатів, які бояться можливості дострокових парламентських виборів і через це вони не хочуть голосувати за новий склад ЦВК. Я сподіваюсь, що ми все-таки навесні проголосуємо, тому що стільки разів питання майже потрапляло в порядок денний, а кілька разів і було в порядку денному, але чомусь потім часу на нього не вистачало. Є дуже велика вірогідність, що насправді ми проголосуємо десь в вересні, коли всі чітко зрозуміють, що парламентських виборів не планується, а значить частина депутатів будуть готові віддати свої голоси, – підсумував народний обранець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *