Ігор Артюшенко: децентралізація, як ініціатива Петра Порошенка, є успішною і популярною реформою

В Запоріжжі підбили підсумки виборів в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 29 квітня.
2 квітня в БПП-коворкінгу відбулась прес-конференція за участю народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії “БПП “Солідарність” Ігоря Артюшенка, керівника Секретаріату запорізької “Солідарності” Олега Чернова та новообраних голів чотирьох громад, які балотувалися від президентської партії.

Вибори в громади проходять як один з чергових етапів реалізації реформи децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко. Варто зазначити, що даний курс на передачу влади на місця в цілому підтримується українцями. Про це свідчить той факт, що з 40 громад в Україні, 26 висловили підтримку кандидатам від БПП. Також президентська партія отримала упевнену більшість в місцевих радах за підсумками голосування. Попередні дані свідчать, що в активі БПП – не менше 235 мандатів.

У Запорізькій області тенденція зберігається: в чотирьох з семи ОТГ перемогу здобули представники партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Так, найбільшу підтримку жителів отримали Алла Король в Михайлівській громаді Вільнянського району, Анатолій Бажан в Новоукраїнській ОТГ Більмацького району. Ще дві громади очолили представники БПП в Приазовському районі – Володимир Смоляченкообраний головою Степанівської Першої сільської ОТГ, а Сергій Добряк – Олександрівської ОТГ.

«І висока явка, і рівень підтримки кандидатів від «БПП «Солідарність» говорять про те, що децентралізація, як ініціатива Петра Порошенка, насправді є успішною і популярною реформою. Я сподіваюся, що незабаром і нові громади побачать всі її плюси, отримавши і збільшені бюджети, і більш широкі повноваження», – зазначив Ігор Артюшенко.

1-—-копия

Учасники конференції заявили, що такий результат може говорити про впевнену перемогу «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» на виборах в Запорізькій області. Безумовно, такий показник є черговим доказом того, що ініціативи Президента України користуються широкою підтримкою серед українців.

Новоспечені голови громад поділилися планами роботи. Здебільшого лідери зійшлися на думці, що пріоритетом в їх діяльності стане реалізація проектів, спрямованих на розвиток інфраструктури населених пунктів. Також вони висловили підтримку курсу на децентралізацію влади, заявивши про готовність працювати на благо громад і з новими ресурсами створювати дійсно розвинені і комфортні для життя території.

 

3-—-копия 4-—-копия

 

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *