Ігор Артюшенко долучився до патріотичного флешмобу

Напередодні Дня Незалежності України Запорізька територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в мережі Facebook запустила флешмоб «Незалежній_27», учасникам якого пропонували відповісти на питання, що для них є Незалежність. Свій допис користувачі мали супроводити фотографією з прапором України.

За два дні флешмоб охопив декілька країн. Військові, політики, журналісти, активісти, культурні та громадські діячі з різних куточків держави ділилися своїми почуттями. Про важливість Незалежності говорили і українці з Чехії, Польщі та Швеції.

Окрім цього члени Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» записали святкове відеопривітання, в якому розповіли, що для них є Незалежність.

— Кожен по-різному розуміє це слово — Незалежність, але головне, що вона є найвищою цінністю для українців. Особисто для мене Незалежність – це можливість, об’єднавши зусилля кожного з нас, з дня у день будувати соборну, сильну, розвинену європейську країну з обороноздатною армією, потужною економікою та сталими українськими традиціями.

Я переконаний, що все нам вдасться і перемога буде за нами, — наголосив голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

Загалом у флешмобі «Незалежній_27» взяли участь понад 200 користувачів соцмереж.