Ігор Артюшенко: Фракція БПП вимагає від Юлії Тимошенко вибачень перед українським народом

Вимоги фракції народний депутат озвучив під час брифінгу в Верховній Раді України.

5 липня в ефірі загальнодержавного телеканалу UA:Перший Юлія Тимошенко озвучила тези, що повністю відповідають “темникам” у російських ЗМІ для дискредитації Президента України.

Замість того, щоб відстоювати інтереси держави, захищати українців, вона відверто і неприховано поширює пропаганду агресора в українському медіапросторі.

Неприпустимо і небезпечно для держави, коли в період війни, військової агресії та анексії частини нашої території, ворог говорить вустами вітчизняних політиків!, – наголосив Ігор Артюшенко.

Парламентар зазначив, що за п’ять років російської агресії Юлія Тимошенко не бачить, що велика війна вже триває – бо вона жодного разу не була на передовій. Також Тимошенко особисто не голосувала за президентський Закон про визнання Росії агресором і окупантом.

Використана у виступі Тимошенко риторика російських пропагандистів посилює підозри про її пряму співпрацю із Кремлем для повернення України на орбіту Москви.

– Всі ці надумані обвинувачення та істеричні напади “п’ятої колони” свідчать лише про одне – Україна сильна і здатна оборонятися. Саме за президентства Петра Порошенка, за останні чотири роки завдяки волонтерам, українській владі та всьому українському народу – наша армія відродилась з руїн і стала однією з найпотужніших у Європі. Наразі ми йдемо шляхом впровадження стандартів НАТО для інтеграції в безпековий простір Північноатлантичного Альянсу. Президент України, на чолі дипломатичного фронту, об’єднав західних лідерів задля санкційного і політичного тиску на агресора до повного відновлення територіальної цілісності нашої держави. Попри війну, минулого року набула чинності Угода про асоціацію з ЄС, що робить досяжним набуття і членства вперше з часів незалежності.

Варто підкреслити, Глава Держави має чітку стратегію припинення російської агресії, відновлення миру та повернення контролю за всіма українськими територіями. Зокрема, це можливо втілити завдяки запровадженню миротворчої місії ООН за українським сценарієм – над чим активно працюють і Президент, і вітчизняні дипломати.

Натомість, Юлія Тимошенко відразу після анексії півострова закликала РНБО не чинити опору. Показово, що останнім часом вона або уникає теми російської агресії, або ж застосовує маніпулятивну риторику ворога у ключовому для країни питанні.

Головна помилка Тимошенко і кремлівських пропагандистів – використовувати для української аудиторії ті ж маніпуляції, які спрацьовують на росіянах.

Але реакція наших співвітчизників на бездоказові звинувачення Президента зазнали нищівної критики з боку усіх патріотично налаштованих громадян, незалежно від політичних вподобань, – сказав народний депутат.

Ігор Артюшенко заявив, що Тимошенко має вибачитись перед українським народом.

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» вимагає від Юлії Володимирівни вибачень перед українським народом за поширення небезпечної кремлівської брехні та вимагаємо публічно визнати Росію – агресором, а Путіна – особисто винним у розв’язанні ним війни проти України.

Також закликаємо українське суспільство бути пильними і тверезо реагувати на ворожу пропаганду під час інформаційної війни!, – підсумував політик.