Ігор Артюшенко обговорив актуальні питання

Дискусія відбулась в ефірі телеканалу «Прямий». Народний депутат України, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко обговорив з журналістами та колегами по парламенту низку законопроектів, які депутати розглянули та мають розглянути цього пленарного тижня.

Нардеп пояснив, чому він підтримує пенсійну реформу.

– Я за системні зміни, за системні реформи. Ми вперше робимо системну зміну щодо пенсійного забезпечення. Ми заклали, що щорічно, виходячи з рівня заробітної плати і рівня інфляції відбуватиметься перерахунок пенсії. Тобто жодна політична сила, якщо, звичайно, не змінить цей закон,  не зможе маніпулювати перед виборами подачками для пенсіонерів.

Щодо стажу. Моя політична позиція – я за те, щоб ті, хто сумлінно платив податки отримували більше, адже вони сплачували внески до Пенсійного фонду. Це моя особиста позиція і я за справедливість в цьому питанні, – зазначив парламентар.

Учасники ефіру обмінялись думками стосовно законопроекту про реінтеграцію Донбасу, основний посил якого  законодавче визначення факту, що Росія є організатором терористичної діяльності в Україні. Автори законопроекту зазначали, що він має визначити коли та яким чином Україна повертатиме окуповані Росією території.

Ігор Артюшенко зауважив, що законодавче визнання агресії стане вагомим козирем як на внутрішній, так і на міжнародній політичній арені.

– Треба робити все, щоб повернути українську землю під український суверенітет. На моє глибоке переконання саме і перший, і другий законопроект і наближає цей момент. Багато кажуть, що там зазначені очевидні речі. Так, вони очевидні, але до цього вони не були прописані. Так, можливо, це якісь гібридні відповіді від нас, але я переконаний, що на гібридну агресію треба відповідати не прямолінійно. Наша мета – щоб над Донецьком і Луганськом  знов майорів українській прапор, і щоб був чіткий кордон між Україною і Росією так само як це було до початку 2014 року.

Я переконаний, що весь український народ розуміє, що Донецьк і Луганськ окуповані російським агресором. Але цього не зазначено ніде. І тому коли ми говоримо про питання санкції, про можливості Гаагського суду, тощо,  у нас немає під це нормативної бази.

Треба пояснити публічно про те, що зараз відбувається на окупованих територіях, – підсумував народний депутат.


0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *