Ігор Артюшенко обговорив проблеми енергоефективності з представниками ОСББ Запоріжжя

В  Заводському та Дніпровському районах міста Запоріжжя були проведені зустрічі з представниками ОСББ. Вони були ініційовані народним депутатом України Ігорем Артюшенком, обраним від 75-го виборчого округу.

В першу чергу, зустрічі стосувались стану впровадження технологій енергоефективності будинків та економії споживання енергетичних ресурсів в домах, в яких були створені ОСББ.

Мешканці разом з народним депутатом обговорили існуючі програми та перспективи впровадження технологій, спрямованих на підвищення рівня енергоефективності житлового фонду міста. Також Ігор Артюшенко розповів про діючі проекти, які дозволяють залучати кошти для реалізації таких заходів з різних джерел.

Зрештою, учасники зустрічі обговорили інші важливі проблеми, з якими стикаються у своїй роботі керівники ОСББ та шляхи їх вирішення.

«Реформа ЖКГ – це непростий процес, бо неможливо в один момент вирішити проблеми, які накопичувались та не вирішувались десятиліттями.

Тому я вітаю ініціативність тих запоріжців, які беруть на себе відповідальність за власне житло. Разом з ними ми шукаємо варіанти вирішення їх нагальних питань та шукаємо джерела фінансування проектів. І я вірю, що ми досягнемо успіху.

Окремо хочу зазначити, що на сьогоднішній день забезпечення енергоефективністі будинку та ощадливе використання енергоресурсів – це один з пріоритетних напрямків у діяльності ОСББ. Тому левова частина наших зусиль буде спрямована, в тому числі, і на вирішення цієї проблеми.

Переконаний, що тільки власна відповідальність кожного мешканця багатоквартирного будинку за свою власність уможливить створення ефективного житлового фонду», – зазначив народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко., – зазначив народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.

IMG_6660 IMG_6693 IMG_6750

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *