Ігор Артюшенко: Одні чиновники відстоюють зміни в країні, інші – проривають державний кордон

Про це заявив народний депутат, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK.

«Рішення суду щодо Уляни Супрун – це тільки забезпечення позову, а не остаточний вердикт. Засідання суду відбудеться 15-го. Тоді і встановлять, чи має право Супрун бути в.о. міністра охорони здоров’я чи ні », – каже нардеп.

Відповідаючи на запитання ведучої, Ігор Артюшенко пояснив, чому одні чиновники можуть мати подвійне громадянство, а інші – ні.

«Напевно, тому що один чиновник відстоює зміни в Україні, проводить реформи, а інший – прориває державний кордон», – зазначає нардеп.

Справа також у підтримці, переконаний народний обранець.

«Важливо також те, що є чиновники, такі як Уляна Супрун, що мають підтримку світової спільноти, західних партнерів, громадськості, а також позитивні відгуки молодих лікарів, які вже бачать результати реформи», – коментує нардеп.

З іншого боку Ігор Артюшенко протиставляє Міхеїла Саакашвілі.

«А є люди, які займаються імпічментом, виконують свої політичні амбіції. Можливо, різниця між Супрун і Саакашвілі в цьому. Безумовно, закон один для всіх. Втім, законність або протизаконність встановлюю не я, а суд », – зазначає нардеп.

Розвалені районні лікарні – це не поле відповідальності в.о. міністра охорони здоров’я. Такий жахливий стан є наслідком відсутності медичної реформи протягом двадцяти п’яти років.

«Я думаю, всі погодяться з тим, що до Уляни Супрун протягом двадцяти п’яти років наша медицина потрошки вмирала. Зрештою ця галузь на певному етапі не змогла забезпечити ні профілактику, ані лікування громадян», – каже нардеп.

Саме тому команда Уляни Супрун проводить реформу охорони здоров’я, наголошує Ігор Артюшенко.

«Лікарі та пацієнти, які заключили договори, вже відчули позитивні зміни. Ми маємо успіхи. В Запоріжжі, наприклад, дві приватні лікарні чомусь захотіли перейти на нову систему. Тепер медики отримують зарплату п’ятнадцять тисяч гривень», – зазначає нардеп.

До того ж ремонт лікарень лежить на відповідальності місцевих органів влади, звертає увагу Ігор Артюшенко.

«Тому потрібно звертатися до мера і міських депутатів. У них необхідно вимагати свої права, а не звинувачувати Супрун у тому, що не стосується її службових повноважень», – додає нардеп.