Ігор Артюшенко озвучив позицію фракції щодо останніх подій в країні

На брифінгу у Верховній Раді Ігор Артюшенко висловився, щодо останніх подій стосовно конфлікту між правоохоронними структурами.

– Фракція партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» повністю поділяє позицію Президента України: категорично неприпустимо, щоб сварки і ворожнеча між правоохоронними органами відволікала структури від їхніх прямих обов’язків – боротьби зі злочинністю та подолання корупції. Варто нагадати, що саме наша фракція дала найбільше голосів за закон про НАБУ, тому наразі прикро бачити інтриги та самопіар за рахунок обвинувачення колег з інших структур, замість реальних результатів боротьби з корупцією.

Фракція підтримує зрозумілу позицію Генерального прокурора: правоохоронні органи повинні використовувати виключно законні методи у своїй роботі. Інакше, через порушення елементарних правил розслідування, більшість справ опиняються мильними бульками. Зокрема, йдеться і про контрабандне обладнання для прослуховування, і потрапляння секретних даних для осіб, які не мали на це права, і порушення норм ЄСПЛ через провокативні дії працівників НАБУ та інше.

Для того, аби знайти вихід з кризи, фракція партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» ініціювала запрошення до Верховної Ради керівників Генеральної прокуратури, СБУ, НАБУ та САП. В ході засідання народні обранці заслухають правоохоронців та поставлять їм відповідні питання, – наголосив нардеп.

Ігор Артюшенко висловився стосовно затримання екс-Президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Парламентар наголосив, що у правоохоронних органів є аргументована підозра, що діяльність Саакашвілі спонсорує команда біглого Президента Віктора Януковича та біглого олігарха Сергія Курченка. Проте всі деталі справи має з’ясувати слідство, – підсумував депутат.


0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *