Ігор Артюшенко підтримав юних спортсменів

26 листопада в Запоріжжі пройшов дитячий турнір з греко-римської боротьби «Перший крок до Олімпу» на призи народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка Ігоря Артюшенка. Учасниками змагань стали представники чотирьох секцій боротьби з різних районів міста.

Борці показали яскраву техніку та волю до перемоги, підтверджуючи, що для них змагання стали першим маленьким кроком до великого спортивного Олімпу.

В результаті тривалої боротьби переможцями змагань стали спортсмени: Михайло Лисенко (до 33 кг), Микита Востріков (до 35 кг),  Микита Кушнарьов (до 38 кг), Дмитро Бражененко (до 42 кг),  Кирило Білоус (+47 кг).

Чемпіони і учасники змагань отримали грамоти та медалі. Ще одним приємним сюрпризом став подарунок для спортивної зали, в якій протягом багатьох років виховуються чемпіони та призери України, світу та Європи, учасники Олімпійських ігор, майстри спорту. За ініціативи народного депутата України Ігоря Артюшенка установі була подарована спортивна стінка.

Я радий, що є ентузіасти, які небайдуже ставляться до розвитку дитячого спорту. Я завжди готовий підтримувати подібні ініціативи. Приємно, коли ми можемо створити невелике свято спорту для дітей. Можливо, в подальшому турнір «Перший крок до Олімпу» стане регулярним для молодих спортсменів”, – прокоментував змагання Ігор Артюшенко.