Ігор Артюшенко посів перше місце у рейтингу активності нардепів від Запорізької області

Таким виявився підсумковий результат моніторингу депутатів від Запорізької області, який провели активісти Громадянської мережі ОПОРА.

24 листопада в Запорізькому медіа-центрі відбулась публічна дискусія, присвячена підбиттю підсумків річного спостереження членів організації за діяльністю 105 депутатів-мажоритарників у парламенті та їхніх округах.

Під час заходу представники організації розповіли про принцип оцінювання, за яким визначали місця в рейтингу і, зокрема, лідерство голови Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігоря Артюшенка.

Оцінка складалась з роботи народних депутатів в парламенті та на округах, можливостей взаємодії виборців з народними депутатами, а також актуальних соціально-політичних проблем для територіальної громади, які можуть бути вирішені на рівні парламенту, за участі народних депутатів України, посадових осіб органів місцевого самоврядування, громадських активістів.

В дискусії взяв участь і Ігор Артюшенко, який  відзначив, що робота, яку провели громадські діячі, допоможе українцям в майбутньому.

«Проведений моніторинг Громадянською мережею ОПОРА – це є об’єктивна картина роботи, яка в 95% випадках до цього не аналізувалась. В цьому році команда ОПОРИ провела дуже важку і кропітку працю, і це чудово, тому що в перспективі аналіз сформує свідому думку громади. Це допоможе в майбутньому зробити об’єктивний вибір», – резюмував Ігор Артюшенко.

 2