Ігор Артюшенко провів черговий прийом громадян в Заводському районі

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Ігор Артюшенко провів черговий прийом громадян. Мешканці виборчого округу традиційно могли поспілкуватись зі своїм обранцем в приміщенні районної адміністрації по Заводському району. За дві години спілкування народний депутат встиг розглянути близько десяти звернень.

Більшість звернень містян традиційно стосувались проблем в функціонуванні системи житлово-комунального господарства міста. Зокрема, громадяни критикували бездіяльність окремих комунальних підприємств міста по ремонту будівель, ремонту засобів обліку тепла тощо. Окрім цього, громадяни відзначили недієвість програм по відселенню мешканців зі старих некапітальних будинків.

Також скарги стосувались проблем з оформленням приватизованих земельних ділянок та складністю житлових умов мешканців. Зокрема, до народного депутата звернулась громадянка, яка проживає в комунальній квартирі з дорослим сином на загальній площі кімнати в 10 квадратних метрів.

Ветерани МВС поскаржились на відсутність законодавчого забезпечення перерахунку пенсій працівників, які все життя пропрацювали у складних та небезпечних умовах у правоохоронних органах, пенітенціарній службі тощо.

Народний депутат відзначив, що така проблема є дійсно нагальною та сказав, що на законодавчому рівні посприяє врегулюванню цієї ситуації.

– Я розумію, що проблему пенсійного забезпечення необхідно вирішувати, забезпечуючи гідні умови соціального захисту працівників, які захищали правопорядок в Запоріжжі. Я вітаю ваші ініціативи в цьому питанні та підтримаю намагання відстояти свої права, – підкреслив Ігор Артюшенко.

Інші звернення громадян народний депутат взяв на контроль та наголосив, що буде інформувати мешканців про їх вирішення. Відповідні депутатські звернення та запити будуть відправлені у відповідні органи влади.

IMG_0536

IMG_0530

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *