Ігор Артюшенко привітав працівників прокуратури з професійним святом

В Запорізькій обласній прокуратурі відбулись урочистості з нагоди професійного свята. Захід відкрив прокурор Запорізької області Валерій Романов, який розповів про план роботи на майбутнє та привітав колег.

З вітальним словом до працівників прокуратури звернувся народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.

Парламентар зазначив, що за останні роки українці втратили довіру до органів прокуратури, втім сьогодні є надія, що ситуація зміниться.

«Я щиро вірю в те, що ми перегортаємо нові сторінки в історії. Якщо дивитись на роботу Генпрокурора Юрія Луценка, ми бачимо що йдуть позитивні зміни, прокуратура працює, повертає довіру людей, забезпечує верховенство права. Впевнений, що разом, у співпраці з органами місцевої прокуратури ми зможемо навести порядок в нашій області. Люди йдуть в першу чергу до вас, і тому хочу побажати вам бути дійсно професіоналами своєї справи та працювати на користь нашої країни», – зазначив у привітальному слові Ігор Артюшенко.

1