Ігор Артюшенко та команда запорізької «Солідарності» передали ноутбук «Польовій пошті»

Сьогодні проекту «Польова пошта» було передано ноутбук. Допомогу виділили народний депутат України Ігор Артюшенко та команда Запорізької територіальної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«Польова пошта» – волонтерська служба доставки вантажів на передові позиції українських захисників, які боронять нашу землю на сході України. За час існування проекту на фронт було передано більше 6 тисяч посилок, а загальна вага переданого вантажу перевищила 320 тонн.

Волонтери звернулись до народного депутата з проханням допомогти у їх діяльності та передати ноутбук, який дозволить вести облік отриманих та переданих вантажів. В рамках проекту допомоги учасникам російсько-української та волонтерам Ігорем Артюшенком та запорізькою «Солідарністю» було прийнято рішення задовольнити відповідне прохання.

Ноутбук було передано волонтеру, учаснику бойових дій, представнику Запорізької міської організації ветеранів АТО Андрію Хімічеву. Надалі техніка відправиться безпосередньо до організаторів проекту «Польова пошта».

«Не дивлячись на те, що за роки російської агресії бюджетне забезпечення української армії з боку держави вийшло на принципово новий рівень, неможливо переоцінити той внесок, який зробили і продовжують робити волонтери у обороноздатність України. Тому в силу наших можливостей і я разом з командою  допомагаємо таким важливим та потрібним проектам, як «Польова пошта» та іншим волонтерським рухам. Сьогоднішній крок став однією з чергових дій, які ми робимо в рамках нашої діяльності», – зазначив народний депутат України Ігор Артюшенко.

Нагадаємо, що з початку 2014 року команда партії «Солідарність» успішно реалізовує цілу низку проектів в рамках допомоги захисникам України. Наразі команда не має намірів зупинятись та в подальшому буде надавати допомогу як військовим, так і волонтерам.

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *