Ігор Артюшенко: Українці гідні жити в незалежній, демократичній державі

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Запорізькому краєзнавчому музеї відбулося засідання «круглого столу» на тему «Становлення Української державності: від правозахисного руху до Революції Гідності. Участь у заході взяв народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, військовослужбовці, волонтери та громадські діячі.

Під час засідання згадувались часи становлення української державності, творення демократії та незалежності, виборювання прав і свобод нашого народу. Звертаючись до учасників «круглого столу» Ігор Артюшенко зазначив, що від кожного українця залежить те, в якій країні він буде жити.

«Революція на граніті», Помаранчева революція та Революція Гідності – це все є продовженням прагнення українців жити в незалежній державі. На жаль, не завжди все вдається. Ми йдемо шляхом перемог та помилок. Але, на мою думку, вектор, яким ми рухаємось, всі ці роки обраний вірно», – сказав Ігор Артюшенко.

Наприкінці заходу волонтерів, військовослужбовців, учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності нагородили почесними грамотами та цінними подарунками.

3

2