Ігор Артюшенко взяв участь у «Великодні на Хортиці»

В неділю, 8 квітня, на острові Хортиця на території Історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» пройшов святковий молебень на честь Великодня. Архієрей Української Православної Церкви Київського Патріархату, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій провів Богослужіння, після чого відбувся обряд освячення великодніх кошиків.

Великдень на Хортиці відвідав і народний депутат України, керівник Запорізької територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко. Вже традиційно нардеп відзначив свято з запоріжцями, які приходять на Хортицю в церкву Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП.

– Єдина помісна Українська Церква – це запорука зміцнення нашої державності. То ж я радий, що тисячі запоріжців святкують Воскресіння Господнє саме на Запорізькій Січі. Цінуймо українське, і тоді наш шлях до соборної та розвиненої держави буде успішним, – сказав Ігор Артюшенко.

Також на Хортиці були освячені і паски та крашанки, які запорізькою “Солідарністю” були передані у Запорізький військовий шпиталь українським Героям, які проходять лікування та реабілітацію після бойових поранень.

IMG_4423 IMG_4498 IMG_4629 IMG_4646