Ігор Артюшенко взяв участь в робочому візиті Президента України Петра Порошенка до Запорізької області

Сьогодні до Запоріжжя з робочим візитом прибув Президент України Петро Порошенко.

Першою локацією, яку відвідав глава держави, стала військова частина 3029 Національної гвардії України.

649eec40f54b9f3ce95b02b4e892017e_1529676327_extra_large

Петро Порошенко поспілкувався з військовими та віддав данину пам’яті тим, хто поліг в боях за Україну. Президент поклав квіти до пам’ятника воїнам, загиблим в АТО, який знаходиться на території військової частини.

Разом з Петром Порошенком пам’ять загиблих вшанував ветеран Другої світової війни Іван Залужний. Життя 23-річного онука ветерана – Івана-Гутника Залужного обірвала російська агресія.

– У Національній гвардії свято шанують пам’ять про своїх загиблих товаришів.

Молодший лейтенант Іван Гутник-Залужний – один з тих, хто яскраво символізує історичну і генетичну спадковість українського патріотизму. Іван загинув під Амвросіївкою, в одній з найгарячіших точок російсько-української війни, яка для нас носить суто оборонний характер.

Сьогодні в Запоріжжі разом з рідним дідом Івана – ветераном Другої світової Іваном Анікеєвичем Залужним – вшановуємо пам’ять його онука та усіх загиблих українських воїнів, – зазначив Президент України.

Петро Порошенко вручив Івану Залужному орден «За мужність» ІІІ ступеня. Указ про нагородження Президент підписав ще 12 травня.

95a938d4903f4ba410ee75d6f4ac2e1b_1529676327_wysiwyg

Наступним пунктом призначення стало відкриття руху на відремонтованій ділянці траси державного значення Н-08 «Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь».

Відкриття цієї частини автомобільної дороги глава держави назвав надзвичайно важливою подією, адже ця траса забезпечує зв’язок між двома областями – Запорізькою і Дніпропетровською та між двома містами – Запоріжжям і Дніпром.

– Сьогодні ми тут відкриваємо дорогу. Дорогу, яка побудована з дуже високою якістю. Дорога, яка своєчасно профінансована. І левова частина профінансована з державного бюджету, бо ми на сьогоднішній день зробили пріоритетом дорожнє будівництво, – наголосив Петро Порошенко.

IMG_7483

Він нагадав, що за останні роки обсяги фінансування дорожнього будівництва лише зростають: в 2014 році на нього виділялося 10 мільярдів, в 2015 році – 20 мільярдів, в 2016 році – 30 мільярдів, в 2017 – майже 40.

 – А зараз ми ставимо завдання, щоб дорожній фонд разом з митним експериментом наближався до 50-ти мільярдів, – зауважив Президент.

Глава держави зазначив, що капітальний ремонт цієї траси не проводився майже 60 років. Та нині він став можливим завдяки президентській реформі децентралізації, яку підтримали Уряд і Верховна Рада, та митному експерименту.

Після урочистого відкриття Президент перемістився до  «Науково-виробничого комплексу «Іскра».  Підприємство є провідним розробником і виробником наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України.  

Петро Порошенко вручив сертифікати відповідності на радіолокаційні станції 79К6 и 35Д6. Основна функція радіолокаційних станцій, на які були отримані сертифікати – контроль повітряного простору і наведення засобів протиповітряної оборони.

448e619047006627091cc46d2ca2211d_1529680372_extra_large

Документи були вручені 1-й, 14-й та 138-й радіотехнічним бригадам Повітряних Сил ЗСУ.

— Внесок кожного з вас аж ніяк не менший, ніж внесок солдата, який знаходиться в зоні проведення Операції Об’єднаних сил, — зазначив Президент, звертаючись до колективу, який виготовляє обладнання. 

Під час робочого візиту главу держави супроводжували запорізькі політики – народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко, народні депутати від президентської політсили Микола Фролов та Сергій Валентиров, голова Запорізької державної обладміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради, депутат Запорізької обласної ради фракції «Солідарність» Григорій Самардак.

photo_2018-06-22_20-24-00

Відвідуючи прифронтову область та спілкуючись з військовослужбовцями Президент України зазначив, що за чотири роки в Україні практично з нуля  була створена одна з найкращих армій в Європі. Петро Порошенко наголосив на важливості прийняття Закону України «Про національну безпеку», який запроваджує передові світові стандарти у наше військо, діяльність спецслужб і правоохоронних органів України, всього сектору оборони і безпеки.  Глава держави подякував народним обранцям за підтримку цього законопроекту.

– Наша область межує з зоною бойових дій, і важливість подібних законопроектів особливо відчувається в нашому регіоні. Голосування кожного народного депутата за такі ініціативи показує, хто відстоює Незалежність, а хто виконує волю кремля, – зазначив народний депутат України Ігор Артюшенко.

 

Фото: прес-служба Президента України, прес-служба ЗОДА, прес-служба Запорізької територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”