Ігор Артюшенко: «Янукович є об’єктом гібридної війни, яку розв’язала Росія проти України»

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко взяв участь в обговоренні подій в Україні в студії Савіка Шустера. Під час прямого ефіру депутат висловився щодо допиту екс-Президента України Віктора Януковича, який так і не відбувся.

«Бридко і огидно говорити про Януковича, бо я вважаю, що ця людина не заслуговує на жодні слова, бо людина винна в сотнях загиблих людей на Майдані, в десятках тисяч загиблих на фронті. Але говорити сьогодні слід не про Януковича, бо він на сьогоднішній день не є суб’єктом, він є об’єктом російської агресії, гібридної війни, яку розв’язала Росія проти України. І його для цього і використовують. І сьогоднішні заходи чи то у вигляді його як свідка, чи то у вигляді прес-конференції – це черговий етап російської інформаційної війни проти нас», – зазначив Ігор Артюшенко.

Парламентар зауважив, що в разі, якщо б дистанційний допит все ж таки відбувся, немає жодних гарантій, що біглий Президент свідчитиме відверто, без тиску з боку певних осіб.

«Якщо він вважає, що він не винний і повинен бути свідком, нехай приїде в Україну і свідчить», – підсумував депутат.