Ігор Артюшенко з робочим візитом відвідав Оріхів

10 листопада відбулась зустріч народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігоря Артюшенка з мешканцями міста Оріхів.

Під час спілкування з оріхівцями парламентар обговорив реформу децентралізації, розповів про е-декларування та відповів на актуальні запитання щодо виборчого процесу, адже вже за місяць відбудуться вибори до сільських громад – 11 грудня до Таврійської та Малотокмачанської сільської громади, 18 грудня – до Комишуваської сільської громади. Під час дискусії щодо децентралізації Ігор Артюшенко зазначив, що основна суть реформи – розширення можливостей для громади.

«Суть реформи децентралізації – це розширення можливостей для громади та отримання більших повноважень та фінансових ресурсів для їх забезпечення, налагодження механізмів ефективного господарювання на територіях», – зазначив Ігор Артюшенко.

Представники сільських громад також поцікавились, як їм бути з освітньою та культурною програмою, та як залишити молодь в селі.

«Щоб молодь залишалась на місцях, першочергове завдання – це покращення та створення інфраструктури.  Також, потрібно забезпечити спеціалістів робочими місцями, створити спортивні секції, розвивати сільськогосподарське виробництво, тощо. Все це залишить молодь в селі, адже будуть перспективи для подальшого зростання та розвитку», – сказав Ігор Артюшенко.

2