Ігор Артюшенко заявив, що саботування розвитку Запорізької області ставлениками Ахметова сприймає як загрозу нацбезпеці регіону

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко відвідав засідання 13-ої позачергової сесії облради з наміром розповісти про діяльність Верховної Ради.

Він відзначив позитивні зміни, які відбуваються в країні із втіленням реформ. У числі головних досягнень нардеп назвав безвізовий режим з країнами Європи та зміни в антикорупційному законодавстві.

Ігор Артюшенко зазначив, що запоріжці не бачать позитивних змін через те, що містом керують ставленики Ріната Ахметова.

– Окремий олігарх і його місцевий єпископ почали вважати нашу область своєю феодальною вотчиною і якимось окремим князівством, де закон можна не виконувати. Вони штучно створили альтернативні центри управління за межами органів державної влади та місцевого самоврядування. Всі плюси реформ на всеукраїнському рівні нівелюються командою з цього альтернативного центру управління. Ставленики колишнього «короля Донбасу» систематично порушують закон по всій області.

Як приклади нардеп навів ситуацію в Дніпрорудному і Токмаку, де на представників місцевого самоврядування заведений ряд кримінальних справ, а також Енергодар, мера якого нещодавно оголосили в розшук. Говорячи про Запоріжжя Ігор Артюшенко акцентував увагу на екоциді (проведена раніше співробітниками СБУ перевірка встановила недотримання технологічних норм і законодавства в сфері екобезпеки службовими особами промислових підприємств регіону, що призвело до забруднення міста та отруєння атмосфери, що межує з екологічною катастрофою).

Також нардеп зазначив, що жодного чиновника у міськраді не призначено на посаду з проведенням конкурсних процедур і нагадав присутнім про регулярні утиски бізнесу, не лояльного до «Опозиційному блоку».

– Це все робиться для того, щоб перетворити Запоріжжя на свою феодальну вотчину. Коли це не вдається – відбувається тотальний саботаж, нівелювання позитиву від реформ і встановлення принципу «чим гірше – тим краще». У цьому світлі дуже зручно говорити про погану владу, яка нібито не працює, – сказав нардеп.

Ігор Артюшенко зазначив, що представники «Опозиційного блоку» і ставленики команди «Метінвесту» саботують розвиток Запоріжжя в сесійних залах міськ- і облрад.

– Вони відмовляються приймати бюджет, проводити реформи. Це – злочинне саботування розвитку запорізького регіону. На моє глибоке переконання, це стає загрозою нацбезпеці України.

Сьогоднішнє голосування чітко покаже всім нам і жителям області, хто з Україною в серці, а хто зі слябом в кишені.

При будь-якому результаті хочу нагадати: всі ті, хто намагався бути смотрящим, погано закінчували. Всі олігархи рано чи пізно ставали опальними, а їх менеджмент опинявся за гратами. – підсумував парламентар.

Засідання 13-ої позачергової сесії проігнорувала половина депутатів облради. З 84 депутатів на засіданні були зареєстровані лише 45. Депутати «Опозиційного блоку» не з’явилися в сесійній залі у повному складі.

На порядок денний винесено важливі фінансові питання, зокрема, розподіл коштів по регіону.

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *