Ігор Артюшенко: Жоден об’єкт у нашій країні не повинен носити ім’я ката українського народу

У запорізькій мерії продовжують відтягувати процес декомунізації останніх топонімів. Таку думку висловив народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко. Парламентар виступив ініціатором перейменування острова Леніна і озера Леніна в Дніпровському водосховищі, яких обійшов процес декомунізації.

Ще в  липні нардеп офіційно звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням прийняти постанову про перейменування топонімів. За словами нардепа, відповідь від Прем’єр-міністра була надана незабаром, а ось запорізькі чиновники досі не можуть вирішити, коли і як декомунізувати об’єкти.

В останній відповіді на звернення Артюшенка повідомляється, що районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району було доручено підготувати проекти рішень міської ради про перейменування острова і озера, проте інформація, коли конкретно будуть підготовлені рішення і на яку з сесій будуть винесені, у відповіді не вказана

«В мерії знову перекладають відповідальність, а з тим – відтягують процес. Прихильникам червоних вождів слід вже зрозуміти, що механізм запущений, і зупиняти його ніхто не дасть. Моя принципова позиція: жоден об’єкт у нашій країні не повинен носити ім’я ката українського народу», – резюмував Ігор Артюшенко.

15086785_1156508607730589_649784975_n