Ігор Артюшенко зустрівся з мешканцями Заводського району

Зустріч проходила в два етапи.

Традиційно, в останній тиждень місяця, народний депутат, голова Запорозької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко провів прийом громадян.

Мешканці району йшли до парламентаря з різними питаннями. Частина стосувалася комунальної сфери – зокрема, ремонту житлового фонду, обслуговування будинків управляючими компаніями та проблем з водою та газопостачанням. Розчарувавшись в роботі міської влади, запоріжці просили поради у парламентаря. Частина громадян цікавилася правом надання пільгових послуг.

IMG_7513

Того ж дня народний депутат зустрівся з мешканцями Заводського району у більш невимушеній обстановці. Народний депутат відзвітував по зверненням громадян та розповів про роботу в Верховній Раді Україні. Зустріч проходила у форматі «питання-відповідь», адже запоріжців цікавлять зміни, що відбуваються в країні. Більшість питань стосувалася впровадження реформ.

IMG_7525

 

IMG_7544

–  Нараз ми зосереджені на завершенні антикорупційної реформи, – розповів Ігор Артюшенко, – Минулого тижня Верховна Рада розглядала закон про Антикорупційний суд, який має стати завершенням реформи. Вже створені слідчий орган НАБУ, процесуальний орган САП. Разом з тим останні роки ми стикаємося з тим, що майже 700 справ знаходяться в судах і або через некомпетентність, або через кругову поруку по ним немає вироків.

Моя позиція – Антикорупційний суд нам потрібен, але не всі в Раді її розділяють. Колеги подали понад 2000 правок до законопроекту і замість того, щоб прийняти закон, ми розглядали ці правки. Сподіваюсь, що наступного тижня голосування все-таки відбудеться, – зазначив народний депутат.

Також Ігор Артюшенко обговорив з мешканцями нюанси медичної, пенсійної реформи та реформи децентралізації.

 

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *