Народний депутат України провів особистий прийом громадян

Ігор Артюшенко провів регулярний особистий прийом громадян в своєму окрузі, в Дніпровському та Заводському районах. Всього до керівника Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» звернулось близько двадцяти мешканців.

Більшість питань від запоріжців стосувались реформування житлово-комунального господарства, утримання будинків, проведення ремонтних робіт у багатоквартирних будинках та благоустрою придомової території.

Зокрема, мешканка Дніпровського Ніна Петрівна звернулась з проблемою невстановленого лічильника тепла, а в Заводському районі Галина Анатоліївна просила посприяти вирішенню питання з проведенням ремонтних робіт з заміни покрівлі в будинку.

Також питання стосувались надання медичних послуг в закладах міста, а дехто з мешканців просив захисту прав чи консультації з окремих положень реформ, що проводять зараз в Україні.

Ігор Артюшенко взяв на контроль питання, з якими до нього звернулись запоріжці та обіцяв посприяти вирішенню проблем мешканців міста.

1

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *