Народний депутат України провів зустрічі з громадянами у Заводському та Дніпровському районах

Народний депутат Ігор Артюшенко провів зустрічі з виборцями свого виборчого округу. Заходи проводились у районних адміністраціях по Заводському та Дніпровському районах. На другій зустрічі був присутній також депутат Запорізької міської ради, член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Микола Бєлий, який відповідав на питання представників ОСББ.

Ігор Артюшенко розказав присутнім про ті реформи, які впроваджуються в країні в поточному році, про перспективи зміни інфраструктури міста Запоріжжя, а також відповів на питання, які виникли у мешканців міста.

Багато питань стосувались реформи ЖКГ та проблеми житлового фонду міста. Ігор Артюшенко підкреслив, що важко вирішити за рік проблеми, якими ніхто не опікувався десятками років. Тим не менше, вони не будуть вирішені в один момент, і для запоріжці мають взяти на себе відповідальність за свою власність – створювати ОСББ.

Зі свого боку керівник Запорізької територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» гарантував власну підтримку проектів та ініціатив, які мають ОСББ.

Також питання запоріжців стосувались і стану реалізації освітньої та медичної реформ, якості надання медичних послуг  в лікарнях міста, питання озеленення та благоустрою Запоріжжя тощо.

Найважливіші питання та звернення від учасників зустрічей Ігор Артюшенко взяв на контроль та гарантував свою підтримку у їх вирішенні. Також політик наголосив на тому, що такі зустрічі з виборцями стануть системними і будуть проводитись щомісячно.

IMG_6288 IMG_6236 IMG_6399 IMG_6255

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *