Оголошені результати конкурсу проектів ОСББ, що проводився за ініціативою Ігоря Артюшенка

Представники Запорізької територіальної організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» підбили підсумки конкурсу проектів для ОСББ Заводського та Дніпровського районів. Ініціатором конкурсу став народний депутат України Ігор Артюшенко. Підтримали ідею і депутати Запорізької міської ради, члени фракції «Солідарність» Микола Бєлий та Андрій Согорін.

Автори кращого проекту отримали сертифікат на суму 15 000 тисяч гривень. Ще два призери конкурсу отримали сертифікати на суму по 10 тисяч гривень. Ці кошти підуть на реалізацію поданих проектів.

Головний приз отримало ОСББ «Глазунова 4». Їх проект передбачає встановлення сучасного дитячого майданчика біля будинку, що дозволить створити умови для активного відпочинку підростаючих запоріжців.

Призерами конкурсу стали ОСББ, розташовані за адресами вул. Штурмова, 3 та вул. Радіаторна, 48. Їх проекти спрямовані на благоустрій прибудинкової території. Перший передбачає встановлення лавочок та урн біля під’їзду, а другий – облаштування контейнерного майданчика.

Завдяки отриманим коштам, мешканці зможуть зробити придомову територію більш затишною та комфортною. Переможець та призери подякували депутатам за ідею конкурсу та підтримку у створенні більш комфортних будинків.

У свою чергу, ініціатор конкурсу Ігор Артюшенко пообіцяв, що конкурс не залишиться разовою акцією, а стане системною можливістю для ОСББ отримати підтримку для реалізації власних проектів та ідей.

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *