Президент України здійснив безпрецедентні кроки у боротьбі з корупцією – Ігор Артюшенко

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко заявив журналістам у парламенті, що ухвалення проекту Закону про Вищий антикорупційний суд завершує будівництво в державі органів по боротьбі з корупцією.

«Хочу наголосити, що саме Президент України розпочав і довів до завершення створення законодавчої бази для функціонування в нашій державі органів по боротьбі з корупцією європейського зразка. Сьогодні ми ухвалили в цілому Закон про антикорупційний суд, підготовлений Головою держави.

Варто нагадати, що за останні роки зроблені безпрецедентні кроки в цьому напрямку. За жодного Президента питання боротьби з корупцією в таких масштабах не піднімалося. Створено Національне антикорупційне бюро, як незалежний слідчий  орган, створена Спеціалізована антикорупційна прокуратура, створено Національне агентство запобігання корупції. Виключно через політичну волю Президента України створено та ухвалено Закон щодо електронного декларування.

Варто також згадати про систему Prozorro, яка визнана однією з найкращих систем державних закупівель у світі і ми вже сьогодні маємо мільярдні збереження державних коштів. Варто відзначити також той факт, що Голові держави вдалося зупинити корумповані схеми з  податком на додану вартість. Запровадження автоматичної системи повернення ПДВ усунуло корупційну складову в цій сфері. Цієї проблеми вже не існує», – заявив Ігор Артюшенко.

Народний депутат зазначив, що президентські закони не тільки забезпечують подолання наслідків корупції, а й прибирають підгрунття для корупційних дій.

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *