14425542_1230490893694509_8977351644755303076_o

Ігор Артюшенко: “Сьогодні ми вийшли на завершальний етап створення ланки НАБУ-САП-Антикорупційний суд”

Сьогодні Верховна Рада розблокувала процес створення Антикорупційного суду – народні депутати ухвалили рішення про відкликання відповідних проектів законів про Антикорупційний суд, які отримали негативну оцінку Венеціанської комісії. Про це журналістам у парламенті заявив народний депутат фракції БПП, член Комітету з питань запобігання і протидії корупції Ігор Артюшенко:

– Зараз ми проголосували за відкликання двох депутатських законопроектів, чим відкрили шлях для внесення в парламент проекту закону «Про антикорупційний суд», розроблений робочою групою експертів під керівництвом Президента України. Найближчі дні ми маємо отримати цей документ у Верховній Раді. На мою думку, саме цей законопроект об’єднає парламент.

Справи органів по боротьбі з корупцією, які ми створили – Національне антикорупційне бюро України, Спеціальна антикорупційна прокуратура, розглядають старі, нереформовані суди. Через це блокується покарання багатьох корупціонерів. Відтак, я переконаний, що сьогодні ми вийшли на завершальний етап створення ланки НАБУ-САП-Антикорупційний суд. Це буде спеціалізований суд, який буде розглядати виключно справи, пов’язані з корупцією чиновників.

 


0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>