«Україна йде своїм шляхом в ЄС та НАТО» – Ігор Артюшенко

7 лютого Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроект про закріплення в Конституції стратегічного курсу України на членство в Європейському союзі й НАТО.

В ході брифінгу народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко наголосив, що прийняття українським парламентом Закону про стратегічний курс України на членство в ЄС та НАТО – є доленосним рішенням за чотири з половиною років роботи парламенту.

«Сьогоднішнє голосування парламенту, є найважливішим рішенням за всі 4 з половиною роки нашої роботи восьмого скликання Верховної Ради»зазначив Ігор Артюшенко.

Народний депутат висловив подяку усім, тим хто протягом останніх майже 30-ти років добивався євроінтеграційного руху для України: «Починаючи від перших мітингів рухівців і просвітян 80-х років, Революції на граніті, учасників помаранчевої Революції, учасників Революції гідності, наших героїв на фронті. Всі ці роки – це був один політичний шлях на повернення України в Європу, на повернення України в цивілізований демократичний світ у якому можна вільно говорити, вільно працювати, мати свою позицію, мати вільну думку, мати гідне життя»

«Хочу подякувати громадським активістам і громадянам України, які за останні 2-3 тижні зібрали близько 2 мільйонів підписів на підтримку сьогоднішнього рішення. Я вважаю, що це переконало частину парламенту проголосувати «за».

Ігор Артюшенко наголосив на важливості прийняття даного рішення:
«За цим рішенням криються чіткі вимоги до роботи Кабінету Міністрів, парламенту, всіх гілок влади, яким чином ми маємо наблизитися: стандартами, законами, указами, постановами, до того, щоб ми змогли подати нашу заявку на вступ до цих міжнародних організацій – це чіткий план дій. Сьогоднішній сигнал є в першу чергу геополітичним сигналом. Це сигнал до наших міжнародних партнерів, сигнал до міжнародного, приватного бізнесу. Про те, що Україна бачить себе в Європі, хоче жити за європейськими стандартами, а значить нам можна довіряти інвестиції, відкривати підприємства та створювати нові, робочі міста»
«Щоб мати гарне життя Україна: має змінюватися, має працювати над собою, щоб  ми з гідністю пройшли цей шлях. Україна йде своїм шляхом в ЄС та НАТО»підсумував парламентар.