В Запоріжжі відзначили День Гідності та Свободи

За традицією урочистості проходили на площі Героїв  – містяни поклали квіти до меморіалу Героям Революції.

У заході взяв участь народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність»  – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко, який стояв у витоків Революції Гідності.

В листопаді 2013 року він очолював запорізький Євромайдан. Також, до урочистого покладання квітів долучились активісти молодіжного крила партії «Солідарність».

«Пройшло три роки з того дня, як ми вийшли на Майдан, щоб відстояти свою свободу та цінності. Це були важкі роки. Але якщо проаналізувати шлях, який ми подолали починаючи від того, якою стала армія і закінчуючи реформами правоохоронних органів, децентралізації, державних закупівель, то можна сказати, що це ті речі, які дійсно роблять нову Україну, які ведуть нас до майбутнього. На даний момент вже проведено 144 реформи, які гідно оцінені світовим товариством. Нам є чим пишатись. На мою думку, важкі часи ми пройшли. І зараз дійсно намагаємося будувати нову країну. Я вірю, як би важко не було, нам все вдасться тоді, коли ми справді  будемо єдиними», – зазначив у своєму звернені до запоріжців Ігор Артюшенко.

Наприкінці заходу представники різних релігійних конфесій провели молебень за мир в Україні.

 

3

2

4