Від нашої сьогоднішньої роботи з молоддю залежить те, якою буде Україна через десятиліття – Ігор Артюшенко

Сьогодні під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради народний депутат Ігор Артюшенко та організатори національно-патріотичної гри «Джура» розказали про ювілейний фінальний всеукраїнський етап змагань, який проходить у місті Переяслав.

Варто зазначити, що ця гра, яка стала основою для виховання молодого покоління у національно-патріотичному ключі, у 2014 році вийшла на державний рівень, а 10-й ювілейний фінал її буде масштабно проведений за широкої підтримки з боку органів державної влади.

Голова Запорізької територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність», парламентар Ігор Артюшенко підкреслив велику значимість подібних заходів та загалом патріотичного виховання молоді для майбутнього розвитку нашої держави.

– Доброго дня, шановні українці!

Я вважаю, що варто приділяти багато уваги такому питанню, як виховання молодого покоління, а саме виховання його на національних українських засадах. Бо лише в такому випадку ми будемо мати молодь, яка буде адекватно відповідати на будь-яку агресію з будь-якої сторони.

Цього року в місті Переяслав проходить десятий ювілейний всеукраїнський етап національно-патріотичної гри «Джура». Хоча, «Джура» – це не просто гра, а побудована система виховання української молоді в національно-патріотичному ключі, яка включає в себе етапи від найменшого села, селища, району до всеукраїнського рівня.

Цій грі вже 10 років, але нове «життя» вона отримала в 2014 році, коли вже на державному рівні були затверджені профільні укази Президента, Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, які перетворили «Джуру» з волонтерського заходу у системну державну програму виховання молодого покоління.

Я чітко переконаний в тому, що від нашої сьогоднішньої роботи з молодим поколінням залежить те, якою буде Україна через десять, двадцять чи тридцять років. Тож я вітаю всіх учасників гри «Джура» та закликаю всіх молодих людей долучатись до неї, – зазначив у виступі Ігор Артюшенко.

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *