За ініціативи Ігоря Артюшенка в Запоріжжі стартує новий конкурс для ОСББ

В Запоріжжі стартував новий конкурс проектів для об’єднань співмешканців багатоповерхових будинків Заводського та Дніпровського районів.

Автори найкращої ініціативи отримають 15 000 гривень на втілення, 10 000 гривень надаються проекту, який посяде друге місце.

Ініціатором конкурсу виступив народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

Народний обранець наголосив на важливості проведення подібних заходів.

Минулі конкурси показали, що багато запоріжців зацікавлені в покращенні умов свого проживання і в благоустрої міста в цілому. Тому ми вирішили робити проведення конкурсів системним і тим самим підтримувати прагнення мешканців міста. Чому конкурс? По-перше, здорова конкуренція завжди спонукає створювати більш якісні та кращі проекти, а по-друге, саме конкурсні умови показують справжню зацікавленість в змінах. Мешканці міста мають зрозуміти, що висопосадовці та депутати не прийдуть прибирати сміття в їхньому дворі. Благоустрій будинку та територій знаходиться в руках мешканців і ті, хто це зрозумів, вже об’єднались в ОСББ та взяли участь в конкурсах з благоустрою. Час й іншим приймати цю корисну естафету, – зазначив Ігор Артюшенко.

Участь в організації також взяв депутат міської ради фракції «Солідарність» Микола Бєлий.

Тематика проектів, які розглядатимуться на конкурсі:

– благоустрій прибудинкової території;

– встановлення дитячих майданчиків;

– встановлення спортивних майданчиків;

– створення місць відпочинку;

– заходи з енергозбереження.

Заявку на участь в конкурсі потрібно подати до 25 травня. Форма – за посиланням https://goo.gl/T2N8am

Проведення конкурсів з благоустрою, ініційованих партійцями «Солідарності»  в Запоріжжі вже стає традиційним. Перший конкурс стартував влітку минулого року. З тих пір ОСББ міста регулярно мають можливість отримати підтримку для реалізації власних проектів та ідей.

 

 

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *