За підтримки народного депутата відбулось нагородження найуспішніших учнів

В загальноосвітній школі №54 у Заводському районі міста Запоріжжя пройшло нагородження кращих учнів. Захід пройшов за підтримки народного депутата України Ігоря Аптюшенка, обраного від 75 округу.

Кращих учнів визначили одразу за декількома номінаціями, серед яких відзначили переможців наукових та учнівських конкурсів, спортивних змагань, а також отримали визнання найбільш активні діти у громадській діяльності.

Переможці у кожній номінації отримали медалі, а інші номінанти були відзначені пам’ятними грамотами. Від імені народного депутата, голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка кращим учням нагороди вручив депутат Запорізької міської ради від «Солідарності», учасник АТО В’ячеслав Зайцев.

«Молоде покоління – це наше майбутнє, це ті люди, які вже завтра будуть задавати напрямок розвитку нашої держави. Особливо приємно, що учні проявляють інтерес не лише до навчання, але і знаходять час на громадські проекти, науку, спорт та досягають вагомих успіхів в цій діяльності.

Саме тому мені завжди приємно відзначати нагородами молодих запоріжців, які вже сьогодні проявляють себе активними громадянами, які готові реалізовувати проекти, що роблять кращим не лише Запоріжжя, але і країну в цілому.

Впевнений, що з такими розумними та активними молодими людьми наш шлях до змін в Україні буде ще більш швидким та успішним!», – зазначив Ігор Артюшенко.

Ініціатори заходу привітали учнів з нагородами, а також висловили сподівання, що надалі їх успіхи в різних сферах будуть лише зростати, і у майбутньому на них чекатимуть лише нові досягнення та перемоги.

IMG_6871 IMG_6907 IMG_6962 IMG_6865 IMG_6822

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *