За сприяння Ігоря Артюшенка діти запорізьких військовослужбовців відпочили в Данії

В подорож вирушили четверо дітлахів – двоє з багатодітних родин військовослужбовців, двоє – з родин військовослужбовців, які загинули в АТО.  Маленькі запоріжці проживали в родинах українців, які емігрували в Данію. Для дітей організували насичену програму з екскурсіями та атракціонами.

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко забезпечив оформлення документів та транспортні витрати.

Діти військовослужбовців завжди будуть особливими. Вони не мають змоги бачити своїх батьків місяцями, багатьох війна залишила сиротами. Ми повинні оточити турботою тих, чиї тато або мати загинули в боротьбі за Незалежність.

Сьогодні в Україні діє низка державних програм з захисту такої малечі. Приємно, що про них піклуються і наші іноземні партнери. Щорічно європейські країни запрошують до себе дітей українських воїнів, що свідчить про міжнародну підтримку нашої боротьби з агресором.

Приємно, що іноземні канікули вже стали традицією для запоріжців. Сподіваюся, що бажаючих допомагати дітям захисників ставатиме дедалі більше, – зазначив Ігор Артюшенко.

IMG_8230

В Запоріжжі малечу зустрічали батьки, волонтери та побратими їхніх татусів. Депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність», ветеран АТО В’ячеслав Зайцев вручив кожному подарунок від народного депутата.

IMG_8212

Діти повернулися з багажем незабутніх вражень від подорожі.

– В Данії ми були на екскурсіях, де нам розповідали про вікінгів, також відвідали найбільший парк розваг, де я вперше покатався на американських гірках, – розповідає Семен Стьопін  Також я вперше побував в аквапарку, в музеї природи. Нам розповіли про альтернативні джерела енергії та показали екологічні установки. Я вперше побував за кордоном. Данія красива і дуже відрізняється від України, але все одно дома краще.

IMG_8219

Організації літніх канікул дітей українських військовослужбовців сприяє низка ГО з України та Європи. Сумісними зусиллями вже третій рік малеча відвідує іноземні країни.
Загалом цьогоріч в Данії відпочили 46 дітей з десяти областей України.

IMG_8237 IMG_8239 IMG_8246 IMG_8247

 

0 відгуків

Напишіть відгук

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *