Ігор Артюшенко: Мова є об’єднуючим фактором українського народу та української нації

Сьогодні, 13 березня, народні депутати планують продовжити розгляд поправок до проекту закону про  забезпечення функціонування української мови. Про це йдеться у порядку денному, опублікованному на сайті ВРУ.

В ефірі телеканалу «Рада» народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко обговорив законопроект:

«Говорячи про мовний закон: я з тих депутатів, хто голосував у першому читанні. Близько 30 депутатів нашої фракції є співавторами цього закону. Я вважаю, що головне підійти до цього закону якісно та звичайно проголосувати за, наша фракція буде голосувати. Сподіваюся весь парламент чи майже весь підтримає»зазначив парламентар.

Народний депутат окреслив, що прийняття даного закону є важливим етапом. Українська мова як єдина державна мова виконує функції мови міжетнічного спілкування, є гарантією захисту прав людини кожного українського громадянина незалежно від його етнічного походження, фактором єдності і національної безпеки України:

«Мова є об’єднуючим фактором українського народу та української нації. І нарешті потрібно за ці 30 років прийняти якісний закон, який буде урегульовувати по-перше сфери діяльності та державне закріплення статусу, як державної, а по-друге звичайно закон про мови національних меншин»підсумував Ігор Артюшенко.