Антикорупційний Комітет рекомендує ВР включити в порядок денний президентський законопроект щодо створення Вищого антикорупційного суду – Артюшенко

Комітет з питань запобігання та протидії корупції прийняв рішення рекомендувати ВР включити до порядку денного та проголосувати в першому читанні президентський законопроект про Вищий антикорупційний суд, реєст.№7440.

Про це після засідання Комітету повідомив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.

«Комітет обговорив законопроекти щодо створення Антикорупційного суду. Було прийнято рішення визнати президентський законопроект, що відповідає вимогам антикорупційного законодавства. Також, наш Комітет проголосував за те, щоб при прийняті цього законопроекту  були враховані побажання Венеціанської комісії і пропозиції Комітету», – сказав Артюшенко.

Він також зазначив, що по іншим чотирьом законопроектам прийнято рішення – їх не приймати в першому читанні: «Ми розбирали 4 альтернативні законопроекти щодо створення Антикорупційного суду. По ним винесено рішення, щоб їх подальший розгляд – включення в порядок денний чи прийняття за основу – не є таким, що є відповідає логіці. Основний – це президентський закон, він має бути включений в порядок денний. Я сподіваюсь, що всі ці члени Комітету, які голосували на сьогоднішньому засіданні, проголосують і в залі ВР», – додав депутат.

Артюшенко також наголосив на тому, що до другого читання будуть включені пропозиції Венеціанської Комісії та Антикорупційного Комітету.