Ігор Артюшенко: Антикорупційний Комітет проведе спеціальне засідання щодо діяльності антикорупційних органів в державі

Про це, після засідання Комітету з питань запобігання та протидії корупції, заявив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

За його словами, керівник НАБУ Артем Ситник не знайшов часу для того, щоб прийти на Антикорупційний Комітет, відправивши відповідь, що він зайнятий іншими справами.

«Виходить, що народні депутати, ВР не можуть поспілкуватись з очільником НАБУ. На засідання прийшов тільки керівник САП Назар Холодницький, який оприлюднив дані щодо звіту. Вони проаналізували роботу НАБУ за друге півріччя, де вказали на ряд розбіжностей з офіційною інформацією. Зокрема, НАБУ звітує про те, що вони повернули в Державний бюджет 193 млн грн, насправді повернуто 5 млн 680 тис грн. По іншим коштам досі нема рішення судів. Вони арештовані тимчасово, а не повернуті в Державний бюджет»,зазначив Ігор Артюшенко.

Він також повідомив, що Комітет прийняв рішення провести відверту розмову щодо антикорупційної політики в нашій державі.

«Ми запланували заслухати керівників НАБУ та САП, аудиторів НАБУ, представників громадянського суспільства, для того, щоб побачити ситуацію, яка відбувається з антикорупційними органами. Сподіваємось знайти шляхи вирішення щодо цієї ситуації, і спланувати подальші дії. Скандал з «Укроборонпромом» показав, що є конкретні претензії до роботи НАБУ. Крім того, досі за 2016 рік не проведений аудит НАБУ, а про інші роки взагалі мовчимо»,відзначив Ігор Артюшенко.