Артюшенко: політики, які привели Савченко до парламенту, мають розділити з нею відповідальність

Верховна Рада України переважною більшістю голосів проголосувала за всі три подання прокуратури – за зняття депутатської недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності та арешт народної депутатки України Надії Савченко.
Під час брифінгу ситуацію прокоментував народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

 Насамперед, ця історія є повчальною для всіх нас – про те, яким чином в інформаційному суспільстві створюються міфи, як ці міфи заволодівають свідомістю людей, як їх підтримують, розповсюджують і як це потім, на жаль, трагічно закінчується.

Ми всі добре пам’ятаємо, як, кілька років тому ми всі  підтримували Надію Савченко. Робили все можливе, аби  звільнити її з російського полону, аби вона повернулась до України і стала народним депутатом. Аналіз  наступних подій змушує нас усіх гарно замислитися… Відразу після звільнення Савченко, з її вуст ми почули російські «темники», про те, що ворог не на фронті, а в Києві, про те, що в ЛДНР, такі ж самі гарні люди, про те, що не можна звинувачувати терористів, тощо. Це все були перші дзвіночки до тієї ситуації, яку ми маємо з Савченко сьогодні, – зауважив народний депутат.

Ігор Артюшенко зазначив, що після наданих відео і аудіо-доказів можна сміливо говорити, що все це є спланованим терористичним актом.

Мені складно уявити, що має бути в голові людини, яка збиралась знищити тисячі мирних українських громадян, а, відтак, виникає логічне запитання – на кого вона  працює? – зазначив політик.

Також,  не варто забувати і про політичну відповідальність в цій історії, наголосив народний депутат.

– Крім того, давайте, пригадаємо на білбордах якої політичної сили знаходилась Надія Савченко. Хто таким чином напрацьовував собі електоральний  рейтинг – це блок Юлії Тимошенко. Вони мають понести за це відповідальність. До речі, сьогодні лідер «Батьківщини», чомусь, не знаходилася в сесійній залі під час розгляду цього питання, – підкреслив Ігор Артюшенко.

Підсумовуючи цю історію, народний депутат подякував працівникам спецслужб, українським офіцерам, які, дізнавшись про план здійснення  терористичного акту, разом з СБУ не допустили  злочину.