«Чому Президент має ставати іншим?» – Ігор Артюшенко

Вчора, 29 січня Ігор Артюшенко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив думки про виборчу кампанію Порошенка.

Голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат  Ігор Артюшенко погодився з тим, що заява Петра Порошенка нікого не здивувала, адже такий крок був передбачуваний. Можливо, дивними були тільки окремі спікери.

«Щодо політичної програми, то Президентом було озвучено, що вже зроблено і що наразі ще не реалізовано. Тобто фактично той шлях, яким ми зараз рухаємося. Зокрема це ЄС, НАТО, боротьба з агресором, але мирним, військово-дипломатичним шляхом. Але, безумовно, нарощуючи та посилюючи армію, адже це єдине, що захищає державну незалежність України», – зазначив парламентар.

Депутат також зізнався, що й не очікував, що після заяви про участь у виборах Петро Порошенко пообіцяє, що стане якимось іншим в іншу каденцію.

«Чому Президент має ставати іншим? Адже вже є прокладений шлях фактично протягом п’яти років, в якому є як досягнення, так і невдачі. І є пропозиція продовжити той самий шлях, передусім, у ЄС та НАТО», – пояснив народний обранець.