Депутати збільшили призовий фонд для конкурсу запорізьких ОСББ

Відтепер гроші на втілення проектів отримають одразу три ОСББ, а загальний призовий фонд становить 35 тисяч гривень.

Конкурс для об’єднань співвласників багатоповерхових будинків Дніпровського та Заводського районів міста стартував 28 березня.

Для участі ОСББ мають розробити проект з благоустрою з однієї або декількох тематик:

– благоустрій прибудинкової території;

– встановлення дитячих майданчиків;

– встановлення спортивних майданчиків;

– створення місць відпочинку;

– заходи з енергозбереження.

Члени журі оберуть три переможці. ОСББ з проектом, який посяде перше місце, отримає 15 000 гривень на реалізацію, проекти другого і третього місць отримають по 10 000 гривень.

Конкурс проходить за ініціативи народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка та за підтримки депутатів Запорізької міської ради фракції «Солідарність» Миколи Бєлого та Андрія Согоріна.

– Кожного року ми розробляємо, подаємо та приймаємо законопроекти, направлені на розвиток сфери ЖКГ. Ми окреслюємо загальний напрямок, але реальні зміни починаються не в парламенті, а в кожному дворі. Активність, небайдужість, готовність брати відповідальність – ось, що відрізняє людей, які хочуть бути господарями свого будинку. Така життєва позиція має заохочуватись.

Конкурс надає мешканцям ОСББ можливість облаштувати свої території виключно на свій смак, розставивши пріоритети в залежності від потреб кожного об’єднання, – зазначив Ігор Артюшенко.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати заявку за адресою [email protected]

Дедлайн: 25 квітня

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (061) 764-15-94 або за адресою пр. Соборний, 24.

Форма для подачі заявок за посиланням: https://goo.gl/7DgP3b