Доцільність виділення та використання бюджетних коштів КЗ ЗОІППО має бути ретельно перевірена

Народний депутат України Ігор Артюшенко надіслав голові Запорізької облради та начальнику Державної фінансової інспекції області депутатське звернення стосовно видатків комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

У документі йдеться про те, що згідно з даними кошторису КЗ ЗОІППО на 2015 рік, видатки на оплату праці 171,25 штатних одиниць зазначеного інституту складають більше 14-ти мільйонів гривень, а загальна сума видатків більша за 22 мільйони гривень, з яких фінансування зі спеціального фонду складає 300 тисяч, а все інше – це фінансування з загального фонду бюджету області.

При цьому, дохід усіх бюджетних установ Запорізької області, які надають оплачувані послухи, пов’язані з їх основною діяльністю становить 34,7 мільйонів гривень на рік.

Ігор Артюшенко наголосив на тому, що попри необхідність всебічної підтримки освітньої сфери, також необхідно дуже уважно стежити за раціональним використанням державних коштів і наразі не можна допускати неправомірних витрат.

«Йдеться про використання бюджетних, народних грошей, які також необхідні для ремонту доріг, дахів будинків, та виплати соціальних гарантій. Наразі, коли місцеві ради працюють у складі, обраному під час розбудови злочинної системи Януковича, необхідно контролювати виділення та доцільне використання бюджетних коштів в усіх сферах. Адже це гроші громади і вони мають йти виключно на користь громади. Та за наявними у мене даними, середня зарплатня співробітника цього інституту складає десять тисяч гривень , тому я і вимагаю провести перевірку», – зазначив Ігор Артюшенко.

У зверненні народний депутат вимагає організувати перевірку використання і збереження бюджетних коштів, а також правильності визначення потреби у виділених інституту вищезазначених сум.

Також парламентар вимагає надати інформацію щодо фактичної кількості працівників ЗОІППО, їхньої середньої заробітної плати, нарахованої та виплаченої у 2015 році і зарплатні ректора Володимира Пашкова, інших керівників закладу.

ІНститут