Генпрокуратура та керівництво НБУ мають перевірити наявність зловживань з активами ПАТ «Неос Банк»

Народний депутат України Ігор Артюшенко направив Генеральному прокурору Віктору Шокіну та голові НБУ Валерії Гонтаревій депутатське звернення щодо зловживань з активами ПАТ «Неос Банк».

Як повідомив народний депутат, під час прийому громадян до нього звернувся акціонер ПАТ «Неос Банк», який розповів, що 5 березня на загальних зборах акціонерів даного банку було прийняте рішення про відчуження активів банку за зниженою вартістю. Разом з тим, ніякі інші істотні умови продажу не погоджувались.

«Покупцем в рішенні визначено фірму «ДримПродакт», зі статутним капіталом 500 гривень та засновником – кіпрською компанією. Планується відчуження майна більше, ніж 25% статутного капіталу. Гарантії оплати за майно немає, проект договору купівлі-продажу на загальних зборах не розглядався, а право власності переходить до покупця не після сплати за об’єкт, а в момент вчинення нотаріальної дії», – йдеться у зверненні.

Парламентар виступив з вимогою перевірити зазначені факти та у разі їх підтвердження вжити заходи щодо недопущення зловживань з активами та банкрутства ПАТ «Неос Банк», а також притягти винних осіб до відповідальності.