Ігор Артюшенко був нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла

Орден Української Православної Церкви був вручений в ході урочистостей Восьмого Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці».

14 жовтня в День Захисника України  декілька тисяч запоріжців прибули на острів Хортиця, аби взяти участь в наймасштабнішому заході міста.  Урочистості розпочались з молебну – єпископ Запорізький і Мелітопольський владика Фотій здійснив богослужіння в Січовій церкві.

photo_2017-10-14_16-32-29 (2)

На заході були присутні перші особи міста. Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко привітав всіх присутніх зі святами. Він зазначив, що День Захисника сьогодні є одним з головних свят для українців:

– Сьогоднішнє свято об’єднало в собі і одне з найбільших християнських свят – Покрова Пресвятої Богородиці, і свято всіх тих , хто боровся, здобував перемоги, гинув заради перемоги, заради нашого з вами майбутнього. На жаль були і поразки. Як казав гетьман Іван Мазепа «Самі себе завоювали, самі себе перемогли», адже після всіх історичних перемог  потім наставали поразки через відсутність внутрішньої єдності, порозуміння між самими собою. І сьогодні, коли російський агресор продовжує свої злочинні дії, найголовніше для нас – це не повторити помилок минулого, не повторити руїну, яка прийшла після перемог Богдана Хмельницького, не повторити розбрат. Нам потрібно вивчити ці помилки, зберегти єдність, єдиним народом перемогти і відновити мир на нашій святій землі, – звернувся до запоріжців парламентар.

Городян також привітали голова Запорізької державної адміністрації Костянтин Бриль та голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

photo_2017-10-14_16-32-32

На заході видатні запоріжці отримали нагороди. За заслуги з відродження духовності  в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Єпископ Фотій вручив Ігорю Артюшенку Орден Святого Архістратига Михаїла.

Після урочистостей гості заходу продовжили святкування в неформальній обстановці. Святковий настрій запоріжцям дарували творчі колективи, також на фестивалі були представлені виставки майстрів народного мистецтва «Запорізькі обереги»,  туристична виставка «Гостинне Запоріжжя» та  презентація фестивалю «Єдина родина», національно-культурних товариств області.