Ігор Артюшенко: «Час працює на Україну»

У Запорізькому Національному університеті відбулась конференція «Співпраця Україна-НАТО в 2014-2016 рр.: практичні аспекти, здобутки, перспективи», під час якої студенти, викладачі та гості дискутували на тему відносин між Україною та Північноатлантичним альянсом. У круглому столі взяв участь народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко та депутат фракції «Солідарність» в Запорізькій міській раді Геннадій Васильчук.

Учасники конференції розглянули питання перспектив інтеграції в НАТО для України, активного співробітництва між Україною і НАТО внаслідок російсько-українського конфлікту, свободи слова в Україні та пропаганди з боку країни-агресора у медіа-полі нашої держави. Ігор Артюшенко наголосив на важливості розвитку демократичних медіа.

«НАТО – це не тільки військова підтримка, але й культурні, просвітницькі та інші заходи, які є дуже важливими та корисними для України та її розбудови. Сьогодні потрібно підтримувати та розвивати об’єктивні, демократичні українські медіа. Тільки таким чином ми викорінимо російську пропаганду з нашого медіа-простору», – зазначив народний депутат.

3

2

1