Ігор Артюшенко: Депутати мають відмовитися від депутатської недоторканності

Про це народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко заявив під час виступу у парламенті.

Він нагадав, що сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день боротьби з Корупцією.

«Верховна Рада зробила свій, маленький внесок – ми підтримали Подання Генпрокурора на позбавлення недоторканності, арешт і притягнення до відповідальності народного депутата Вадима Новинського.

Своїм рішенням ми допомогли прокуратурі у боротьбі зі злочинністю в законодавчому органі влади. Але для подолання цієї ракової пухлини, яка вразила все українське суспільство, цього дуже мало.

Красномовний приклад: одна з фракцій політичної сили, лідерка якої найголосніше заявляє про корупцію, віддали лише половину голосів від складу фракції за позбавлення недоторканності депутата Новинського.

Верховна Рада не повинна запрошувати прокурора, вести гострі дискусії, піднімати напругу тільки для того, щоб дати можливість провести розслідування і передати справу до суду. Причина у депутатській недоторканності.

Позиція фракції Блоку Петра Порошенка незмінна – недоторканність депутата повинна бути скасована. Інакше – це фактично узаконення його безкарності. Індульгенція на протиправні дії – потужний оборонний мур, за яким ховаються корупціонери.

Нам, депутатам повірять, що ми справді готові боротися з корупцією, тільки тоді, коли ми самі відмовимося від недоторканності», – сказав Ігор Артюшенко.