Ігор Артюшенко долучився до координаційної наради про стан протидії злочинності

Сьогодні, в прокуратурі Запорізької ообласті пройшла координаційна нарада правоохоронних органів регіону «Про стан протидії злочинності, у тому числі її організованим формам та з ознаками корупції, профілактики вчинення кримінальних правопорушень». На порядок денний координаційної наради було винесено питання стану законності в області та проблемні питання взаємодії правоохоронних органів у протидії злочинності.

Серед присутніх були голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради, депутат обласної ради фракції «Солідарність» Григорій Самардак.

Прокурор Запорізької області Валерій Романов відзначив наявну тенденцію до стримування темпів зростання злочинності у Запорізькій області за рівнем «на 10 тисяч населення». Торік цей показник сягнув майже 155 кримінальних правопорушень. Окремо прокурор Запорізької області зупинився на прикладах бездіяльності правоохоронної системи у викритті фактів хабарництва, а також корупційних та службових злочинів, які викликають підвищену суспільну зацікавленість, адже руйнують державу зсередини. За його словами, кількість виявлення фактів вимагання та отримання хабарів торік знизилась на 26%. А по державі цей показник зріс на 5%.

Долучився до заходу народний депутат України, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

Парламентар підняв тему сутички біля Адміністрації Президента, де постраждало двоє поліцейських і нацгвардієць, згодом сутички повторились у Черкасах, де Петро Порошенко проводив мітинг після урочистостей на честь 205-ї річниці народження Тараса Шевченка. Кілька десятків провокаторів намагалися прорватися на сцену до Глави держави, їм завадила поліція й відбулись зіткнення.

«В 2010 році Ліна Костенко сказала:«Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів». Більш коротко та влучно і не опишеш події в Києві та Черкасах. «Мозковий центр», як всі це побачили з весни 2014-року, справді існував та існує сьогодні.

І на початку агресії він робив основну ставку саме на ворогів України – сепаратистів, проросійських політиків та збройні формування Московії. Але доволі швидко всі вони отримали по зубам від наших Героїв на передовій та українців в тилу: сепаратисти сховались по своїх кухнях, проросійські політики – або втекли, або забились в задній куток у Верховній раді та знюхуються за колонами, а московські війська не просунулись ні на крок за останні роки. Тому приблизно з 2016 року основну ставку було змінено – на корисних власних ідотів. І почалося: різноманітні «майдан 3», «майдан 4.0», «економічні-екологічні спец статуси», «революційні праві сили», «міхомайдани», «білі балаклави», наждаки, шарії та ташбаєви…. всіх вже мабуть і не згадаю.

Ці зірки з’являлись і згасали. А на їх місці спалахували нові. Бо якщо «зірки запалюють, то це комусь потрібно. І от вчора ввечері запалили знову. А тому зберігаємо єдність наших рядів, не втрачаймо здорового глузду і тримаймо порох сухим» наголосив Ігор Артюшенко.

Наприкінці народний обранець поставив вимогу забезпечити чесні і прозорі вибори та вільне і безпечне проведення голосування.