Ігор Артюшенко ініціював збір підписів на підтримку «антикорупційного» законопроекту

В Запорізькій області проходить кампанія зі збору підписів на підтримку проекту закону №6519 «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення невідворотності покарання осіб, які вчинили корупційні злочини), поданого народними депутатами від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

3

Ініціював акцію зі збору підписів народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко. До заходу в її межах, який проходив вчора, 6 липня, в Бородинському мікрорайоні, долучився парламентар. Він розповів мешканцям свого округу про суть проекту закону і його мету.

2

Законопроект передбачає заборону відпускати підозрюваних у корупційних злочинах під заставу.

– Ми з колегами пропонуємо підтримати надважливий, на мою думку, проект закону, який забере відчуття впевненості у завтрашньому дні у злісних корупціонерів. Часто трапляється, що судді відпускають підозрюваних під заставу, сума якої менша за ту, яку вони викрали. Я наполягаю на прийнятті законопроекту і сподіваюсь, що народні депутати не залишаться осторонь, адже це нам справді потрібно, – зазначив депутат.

3

Поставити підписи на підтримку «антикорупційного» проекту закону виявили бажання чимало запоріжців.

На мою превелику радість, вчора я вкотре переконався, що громадськість не залишається інертною – все більше людей готові змінювати країну та співпрацювати задля цього із депутатами, – підкреслив парламентар.

Усі зібрані підписи незабаром будуть передані до Верховної ради, що продемонструє позицію громадськості щодо цього питання.

1

4

1