Ігор Артюшенко ініціює позбавлення посадовця-хабарника депутатського мандату

Запорізькі  правоохоронці затримали на отриманні хабара голову Новомиколаївської райдержадміністрації та голову Новомиколаївського райради.

Посадовці вимагали та отримали 30 тисяч гривень від місцевого фермера за позитивний розгляд питання про виділення в користування земельних ділянок на території району, повідомляє Начальник головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олег Золотоноша.

Один з затриманих – голова Новомиколаївської райради 56-річний Юрій Павленко, який раніше займався приватним підприємництвом. У депутати обирався в 2015 році за списками партії БПП.

Народний депутат, голова Запорізької територіальної організації партії БПП «Солідарність» Ігор Артюшенко на своїй сторінці в Фейсбук повідомив, що голова райради вже виключений з партії. Народний обранець підкреслив, що на з’їзді партії нечистого на руку чиновника позбавлять мандата, а також сказав, що незабаром Павленко перестане займати свою посаду.

– Вчора в Новомиколаївському районі Запорізької області відбулися гучні затримання – в порядку ст.208 КПК Україні в своїх робочих кабінетах затримані голова Новомиколаївської РДА та голова Новомиколаївської райради.

Таким чином, слідчий відділ облпрокуратури спільно з працівниками Нацполіції викрили та припинили протиправну діяльність керівників району, які організували схему з вимагання неправомірної вигоди.
Ці посадові особи вимагали і отримали від підприємця неправомірну вигоду у розмірі 27 тис. грн. за вирішення питання про виділення земельних ділянок на території району, загальної площею 20 га, під ведення сільськогосподарського товарного виробництва, з подальшим укладанням угоди про її користування терміном на 15 років.

Слідство вело цих хабарників останні кілька місяців і схопило на гарячому.

Мушу визнати, що затриманий голова райради обирався в депутати райради у 2015 за списками нашої партії.

Звичайно, я його виключив з соромом з наших рядів, про що повідомив центральне керівництво партії.
Звичайно, найближчим часом він перестане очолювати райраду.
Більше того, на найближчому з’їзді партії ми заберемо його депутатський мандат.

Бо як запевняв і робив раніше: ніхто не посміє прикриватись чесним їм’ям партії чи отриманим депутатським мандатом у здійсненні своїх протиправних дій. 
І недотокраних не було і не буде, ні у владі, ні у опозиції.

Бо у крадіїв партійності нема. 
Тому вичищати пройдисвітів, які випадково записалися до лав партії, будемо жорстко та показово для інших.

Свою принципову позицію вже довів керівництву правоохоронних органів, щоб раптом ні у кого на районному рівні не виникло навіть думки зам’яти цю справу.
І привітав з професійно проведеною роботою.

Принагідно хочу передати вітання колегам з інших політичних сил, які брехливо волають про “деспотію”, “політичні розправи і переслідування опозиції” та “вибіркову боротьбу з корупцією”….

Вичищайте, виключайте, звільняйте з посад ваших однопартійців, які “тікають у вікно в капцях”, які терміново хворіють та лягають на лікарняний і “під ковдру”, а не намагайтесь рятувати пройдисвітів та хабарників і покривати їх злочини.

Беріть на себе відповідальність, а не маніпулюйте і не брешіть!

Бо тільки відповідальною і принциповою позицією ми зможемо подолати корупцію і в політикумі, і в суспільстві загалом, – підсумував парламентар.