Ігор Артюшенко: «Команда Зеленського для 73% грають історію в те, що поганий парламент не дає взяти повноваження»

Про це народний депутат України, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко заявив в ефірі програми «Інформаційний вечір» на 5 каналі. Парламентар прокоментував мовний закон, загрозу реваншу, інавгурацію.

Ревізія мовного закону?

– Насправді, ми бачимо початок реваншу. Вчора, Конституційний Суд хотів розглянути люстраційне законодавство, а на 21 травня: закон про декомунізацію, закон про мову. Проросійські сили, так само будуть намагатися зібрати необхідну кількість підписів і подати конституційне подання. По результатам виборів вони відчули те, що в період умовного безвладдя і хаосу чи зменшення долі підтримки для проукраїнських сил в Україні в них є шанс почати те, що вони хотіли, до речі це не тільки в парламенті – розповів Ігор Артюшенко.

Загроза реваншу:

Ми бачили події на 9 травня – ще рік тому чисельність «Бессмертных полков» була набагато меншою. Це говорить про те, що загроза реваншу проросійських сил звичайно існує. По-перше, як була російська імперія, яка століттями хотіла знищити українську державність, так вона і існує, по-друге, гібридна агресія продовжується. Завдяки єдності українського народу та розумінню тих процесів, які відбуваються, ми зможемо протидіяти цим силам та не допустити реваншузазначив нардеп.

Коли ж інавгурація?

Парламент не зволікає з датою інавгурації – є норми законодавства, вони кажуть про те, що після оголошення рішення ЦВК є 30 днів для проведення інавгурації: підготовка, запрошення міжнародних та високоповажних гостей. Треба збирати голоси, і будь-які депутати райради, міністр, мер міста прекрасно розуміють, як збирають голоси. Замість цього команда Зеленського робить все, щоб голоси не зібрати: записує відео, де ображає депутатів, робить відеопетиції… Відверто кажучи, я знаю колег, які подивилися відео і сказали: «я проголосую за будь-яку дату, окрім 19 травня тому, що після того, що я про себе почув, я принципово не буду голосувати»зазначив народний обранець.

Гра в історію:

Насправді в команді Зеленського розуміють, що чим довше вони не братимуть повноваження, тим далі буде поганий Порошенко, парламент, а вони хороші, білі, пухнасті. Щоб взяти повноваження треба мати півтори тисячі чиновників, Адміністрацію Президента, ОДА, РДА – треба мати цих людей і треба виконувати одразу свої обіцянки, а вони чітко розуміють, що комуналку вони не знизять і тоді негатив буде направлений на них. Але чим довше вони будуть тягнути перекидання м’ячика на погану владу, тим довше вони будуть зберігати свій електоральний показник, що вони і роблять. Звичайно інавгурація буде, ніхто не знає дати, але точно буде, тут я хочу всіх заспокоїти»,підсумував Ігор Артюшенко.