Ігор Артюшенко: «Конфіскація коштів Януковича – велика перемога українського народу»

Сьогодні набуло сили рішення суду про перерахування до державного бюджету України 1,5 мільярда доларів, заарештованих на рахунках колишнього Президента України Віктора Януковича і його оточення. Значна частина конфіскованих коштів буде направлена на державне оборонне замовлення та на фінансування суб’єктів сектору безпеки і оборони.

Подію в ефірі телеканалу «Еспресо» прокоментував народний депутат України, голова запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.  Парламентар назвав конфіскацію коштів великою перемогою українського народу.

– Це рішення є великою перемогою українського народу, тому що довгі роки українське суспільство чуло про масову корупцію, про вкрадені кошти, про Межигір’я і золоті батони, але не було моменту сатисфакції, бо не було відомо, що буде далі.  І той момент, що ці гроші не загубились, не були виведені, а залишились в Україні і були направлені в український бюджет – це дуже велика перемога, і в першу чергу перемога Генеральної прокуратури, – зазначив нардеп.

Ігор Артюшенко зауважив, що остаточна сфера направлення вилучених коштів буде відома за результатами засідання бюджетного комітету та голосування в парламенті, яке закріпить зміни до бюджету на 2017-й рік. Особиста позиція парламентаря – направити кошти на забезпечення української армії.

–  Моя позиція – поки триває російська агресія і доки триває українська боротьба за Незалежність першочергово потрібно забезпечувати всім необхідним як військових, які на фронті, так і тих військовослужбовців, які повернулися, щоб вони мали нормальні соціальні гарантії і були захищеними.  Також треба розвивати інфраструктуру. В державі це першочергове. Буде інфраструктура – буде розвиток економіки і будуть інвестиції . Треба будувати державу не дивлячись навіть на те, що ворог постійно атакує нас,- підсумував Ігор Артюшенко.