Ігор Артюшенко: «Лише перетворення правоохоронних органів з репресивної машини на машину захисту простих українців поверне довіру людей до міліції»

Сьогодні, вітаючи представників правоохоронних органів з професійним святом, я також покладаю великі надії на майбутнє реформування, яке очікує структуру МВС.

Сподіваюсь, що реформа, суть якої вже окреслив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, буде якнайшвидше втілена в життя і принесе ефективний результат.
Адже перетворення правоохоронних органів з репресивної машини, на машину підтримки та захисту людей, є нагальною необхідністю для українського суспільства.

Разом з вітаннями, я виголошую надію, що співробітники міліції зможуть повернути довіру людей до себе. Адже до кого може звернутись звичайна скривджена людина, як не до правоохоронця?

Коли реформа МВС буде реалізована, а силові органи стануть захисниками простих українців, вони цілком викликатимуть повагу не тільки в мене, але й у кожного громадянина нашої держави.

Прагнення і право на позитивні зміни знаходиться в руках кожного окремого міліціонера. Закликаю кожного силовика скористуватись цим правом і бажаю вам здоров’я, незламного духу та миру.

 

Слава Україні!