Ігор Артюшенко: «Ми поставили перед собою амбітні цілі»

Партія «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» перемогла на виборах в Запорізькій області. Члени президентської політсили підбили підсумки виборів під час прес-конференції 15 травня.

З восьми громад в Запорізькій області чотири очолили кандидати, які балотувалися за підтримки БПП. Ще по дві громади – представники «Нашого краю» і «Опозиційного блоку».

Четверо глав громад, обраних за підтримки БПП, виявили бажання підтримати політику Президента України та вступити в партію «Солідарність» – Блок Петра Порошенка». Ряди БПП поповнили глава Широківської ОТГ Денис Коротенко, голова Павлівської ОТГ Анатолій Клименко, голова Великобілозерської ОТГ Ігор Батрак і глава Гуляйпільської ОТГ Сергій Ярмак. Про це вони заявили на сьогоднішній прес-конференції.

Свою підтримку новим членам партії висловив народний депутат, глава Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.

– Я радий, що до нашої команди приєдналися ініціативні лідери, яким висловила довіру більшість жителів регіону. Кожного з новообраних голів очікує серйозний пласт роботи – у громад є безліч невирішених проблем, а ми поставили перед собою досить амбітні цілі. Але я впевнений, спільними зусиллями ми усунемо наболілі питання, і результати роботи жителі побачать вже незабаром. Я як голова територіальної організації партії готовий надавати всебічну підтримку кожному керівнику і кожному депутату громади

9

Керівник секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Олег Чернов заявив, що партія завжди готова прийняти до своїх лав людей, готових втілювати ініціативи Президента.

– Партія «Блок Петра Порошенка» – Солідарність» перемогла на минулих виборах. Наші кандидати на голови виграли в половині новостворених громад – в 4 з 8. Кандидати в депутати, які йшли за списками нашої партії і при її підтримці, отримали найбільшу кількість мандатів – 43 в 8 громадах. Ми розраховуємо, що всі депутати, обрані за нашої підтримки, поповнять ряди фракцій «Солідарність» на місцях. Для порівняння, кандидати «Опоблоку» отримали на 3 мандати менше. Це означає, що жителі регіону довіряють Президенту і партії БПП. А таку довіру необхідно виправдовувати.

Тому я вітаю бажання новообраних голів втілювати реформи Президента на місцях. У керівника будь-якої з форм самоврядування одна кінцева мета – щоб кожен українець на собі відчув позитивні зміни в країні. І я бачу це прагнення в кожному з нових глав.

Самі новообрані голови громад відзначили, що вступити в ряди партії їх мотивувала реформа децентралізації, яку вони вважають однією з найбільш результативних ініціатив Президента України Петра Порошенка.

10

– Вступити до лав партії нас мотивувала реформа децентралізації. Її по праву можна назвати однією з найбільш результативних ініціатив Президента України Петра Порошенка. У перевагах, які дає реформа, зацікавлена ​​кожна з громад, – зазначив Денис Коротенко.

6

– Головна мета реформи – передача повноважень і бюджетів на місця. Ми з колегами маємо намір докласти всіх зусиль для успішного втілення децентралізації на своїх територіях, – заявив Анатолій Клименко.

 1

Ігор Батрак розповів про цілі, які ставлять перед собою новообрані голови ОТГ.

– Наша мета – розвиток громад та покращення умов для кожного її жителя. Людям не потрібні політичні ігри, їм потрібні реальні справи. У сьогоднішніх непростих умовах, коли йде антитерористична операція, коли розпочато важливі для країни реформи, ми повинні об’єднуватися і працювати на благо нашого регіону. Ми будемо співпрацювати з усіма вертикалями влади і, звичайно ж, з кожним жителем громади. Разом ми пройдемо непростий шлях – втілимо реформи і реалізуємо поставлені завдання.

5

У свою чергу, Сергій Ярмак розповів присутнім про готовність працювати в команді професіоналів.

– Прийнявши рішення брати участь у виборах, кожен з глав знав проблемні питання своїх територій, з якими доведеться зіткнутися на новій посаді. Будь-які питання ефективніше і швидше вирішувати, працюючи в команді професіоналів. БПП – саме та команда, з якою ми будемо вести наші громади до розвитку. Тому ми запрошуємо всіх депутатів приєднатися і вступити до фракції «Солідарності».

7

Нагадаємо, 30 квітня поточного року в Запорізькій області відбулися вибори до 8 новостворених об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Новообрані голови громад, які виявили бажання вступити в БПП, перемогли з такими результатами:

Ігор Батрак (Великобілозерська громада, Великобілозерський район) – 72, 375%

Анатолій Клименко (Павлівська громада, Вільнянський район) – 71,3%

Денис Коротенко (Широківська громада, Запорізький район) – 50,83%

Сергій Ярмак (Гуляйпільська громада Гуляйпільський район) – 43,98%

Члени БПП і кандидати, які балотувалися за підтримки партії, отримали 43 депутатських мандата – це число перевищує показники всіх політичних сил в області.

Таким чином, партія «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» здобула переконливу перемогу на минулих виборах.